Hakkımızda

Tipografik Reklam 2009 yılında Düzce Merkez ilçesinde faaliyetlerine başladı. 25 m2 olan ofisinde reklam alanında ticaret hayatına başlamasının hemen ardından kalite odaklı çalışma prensibi ile müşterilerin güvenini kısa sürede kazanıp 2011 yılında adres değişikliği ile müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üretim odaklı atölyesinde faaliyetlerine devam etti.

2017 yılında “yüzyüze kaliteli hizmet” anlayışı ile müşterilerine bireysel hizmetleri daha hızlı ve kaliteli, aynı zamanda zevklere ve düşüncelere daha yakın hitap edebilmek adına “tasarım merkezi” ofisi kuruldu. Halihazır da Kuyumcuzade bulvarı 66 numarada bulunan ofis merkezli Tipografik Reklam, Düzce ve çevresinde lider reklam kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

CNC kesim, lazer kesim, özel baskı makineleri, demir işleme atölyesi, folyo kağıt ve sanat atölyesi ve grafik tasarım ofisi gibi birimleri bünyesinde barındıran Tipografik Reklam müşteri odaklı ve kalite misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Düzce ve çevre illerinde faailetlerini sürdürsede, firmamız tüm şehirlerin reklam firması olma vizyonu ile öncü firma olma yolunda hizmetlerini sürdürmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Reklam Faaliyetlermizden Başlıcaları

          Günümüz zevklerine ve modern yaşamın şartlarına uygun tüm tabela çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. İşletmenizi bir adım öne çıkarmanızı sağlayacak kurumsal çalışmaların tümünde sizinleyiz. Aynı zamanda görsel tasarım konularındaki uzman kadromuz ile grafik işlemlerinde işletmenizi üst sıraya taşıyoruz. Marka olma yolundaki işletmelere yön veriyor, farkedilebilirliğini üst düzeye arttırıyoruz. İşletme dışında totem tabela, alın tabela, cam kaplama, işletme ön görünüş ve araç kaplamalarında olduğu gibi iç dizaynınızı da modern ve kullanışlı hale getiriyoruz.

Değer Katar

Kuruluşunun ilk gününden bu yana birlikte iş yaptığımız işletmeleri bir adım öne çıkarma ve Düzce’mize değer katma yolunda emin adımlar ile yürüyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Kurumsal Kimliğiniz Bizlere Emanet

Her işletme değerlidir, fakat bazıları daha değerli. Tam da bu noktada kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve marka değerinizi arttırmak için profesyonel bir dokunuş işter. Kurumsal renk ve tasarımlarınızı yapar, her zaman akıllarda kalmanızı sağlarız.

WhatsApp ile iletişime geç